Čarodějný rej

02.05.2022 Měsíc duben jsme zakončili stylově - Čarodějným rejem. Přítomné děti byly přizvány na čarodějnickou oslavu, kde měla být zvolena nejkrásnější čarodějnice. Ta byla poctěna tím, že mohla své staré kosti prohřát v ohnivých plamenech....Děti se vydaly na dobrodružnou cestu plnou překážek, kde musely přelstít hrůzostrašnou černou kočku, nasbírat ingredience na kouzelný lektvar, přejít pavučinou, přeletět na koštěti hluboké údolí nebo přejít bezpečně přes bažinu. Nechyběl ani skok přes oheň nebo sbírání bonbónů moudrosti :-) Na závěr si všichni společně zatančili ptačí tanec a doprovodili vyvolenou čarodějnici k hranici...více fotografií zde: