08.09.2022 Nefunkční telefonní linka 546 429 035

Oznamujeme, že v úterý 12. 9. nebude funkční pevná telefonická linka (546 429 035). Důvodem jsou servisní opravy ze strany provozovatele O2. v případě potřeby nám volejte na číslo: +420 728 661 115

08.09.2022 Termíny airsoftu a Nerf klubu

Termíny pro Airsoft a Nerf klub pro měsíce září a říjen jsou: 17. 9., 1. 10., 15. 10.

Cirkusácký dětský den

30.05.2022 V sobotu 28.5. proběhl na hřišti TJ Čechie tradiční DEN DĚTÍ. Pro naše nejmenší byly připraveny úkoly z cirkusového prostředí, které musely splnit. Zahrály si tak na provazochodce, zkusily posilovat s obrovskými činkami, naučily se kouzelnické triky s kartami, házely kuřecí stehýnka lvovi přímo do tlamy, musely předvést kotrmelec nebo válet sudy, vyzkoušely si rovnováhu přenášením míčku na talířku...atd. Na závěr za pomoci rodičů musely vyluštit tajenku z poskládaných písmenek. Vítr v tomto úkolu moc nepomáhal, ale všichni se s tím nakonec popasovali a odnášeli si domů sladkou odměnu a především "klaunský nos"</p>
      <div class= zpět na hlavní stranu