Cirkusácký dětský den

30.05.2022 V sobotu 28.5. proběhl na hřišti TJ Čechie tradiční DEN DĚTÍ. Pro naše nejmenší byly připraveny úkoly z cirkusového prostředí, které musely splnit. Zahrály si tak na provazochodce, zkusily posilovat s obrovskými činkami, naučily se kouzelnické triky s kartami, házely kuřecí stehýnka lvovi přímo do tlamy, musely předvést kotrmelec nebo válet sudy, vyzkoušely si rovnováhu přenášením míčku na talířku...atd. Na závěr za pomoci rodičů musely vyluštit tajenku z poskládaných písmenek. Vítr v tomto úkolu moc nepomáhal, ale všichni se s tím nakonec popasovali a odnášeli si domů sladkou odměnu a především "klaunský nos"</p>
      <div class= zpět na hlavní stranu