Airsoftový tábor

Airsoftový tábor zejména pro účastníky airsoftového kroužku DDM Zastávka.
minimální věk 12 let (včetně), vlastní zbraň a střelivo, ochranné brýle (maska), vhodné oblečení pro airsoft.
Náplní kempu bude airsoft, hry a koupání. 1x přespání jehož součástí je noční hra.

Kód 115008
Název Airsoftový tábor
Termín konání 22.08.2022 07:30 - 26.08.2022 16:00
Místo konání DDM
Hlavní vedoucí David Dumek
Věková skupina 12-20 let
Sraz účastníků DDM Zastávka
Vybavení na akci vlastní airsoftová výbava
V ceně zahrnuto strava, materiál
Jiná ujednání přednostně pro děti z kroužku airsoft.
Účast na akci 1300 Kč
Volná místa Poslední 4 místa