18.09.2021 Airsoftový den místo airsoftu

Místo prvních airsoftových kroužků v sobotu 18.9.2021 bude airsoftový den v Jaroměřicích. Odjezd v 8.00 od TJ Čechie Zastávka, pití a jídlo na celý den s sebou.

13.07.2021 Kroužky na školní rok 2021/22

Online přihlašování účastníků do kroužků právě probíhá.

O nás

DDM Zastávka je příspěvková organizace obce Zastávka. Nabízíme programy pro aktivní využití volného času dětí, mládeže i dospělých. Vytváříme bezpečný prostor s přátelským prostředím. Jsme přístupní každému, kdo hledá tvořivou zábavu, aktivitu, zajímavé kontakty, inspirující programy a lidi. Nabízíme prostor k vašim vlastním aktivitám, chcete-li ho využít.

Hlavní činnosti jsou:

zájmové kroužky a kurzy

- pravidelné i příležitostné akce

- otevřené kluby a dílny

- prázdninové a pobytové akce

V rámci akcí pořádaných Domem dětí a mládeže Zastávka, příspěvkové organizace budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Dům dětí a mládeže Zastávka, příspěvková organizace nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.